Movies
Ratings
41
Be With YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
UDONRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0