Titles you rated
American BeautyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.5