Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Love AgainRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0