Series
Ratings
133
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 2.5
EntourageRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 2.0