Movies
Ratings
873
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
Finding Your FeetRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
I am a CatRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0