Series
Ratings
108
While You Were SleepingRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
BrainRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0