Titles you rated
RoboCop 2Rated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 4.0
AliRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Life of Hollywood KidRated ★ 3.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
The TerroristRated ★ 4.0