Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0