Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0