Movies
Ratings
250
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Pod GenerationRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 2.5
Boy Meets GirlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Hello MurdererRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 0.5
Fallen AngelsRated ★ 1.0
IdaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 1.0