Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0- 도라에몽 20기Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- BernardRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0