Series
Ratings
144
AnnaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The God of Music 2Rated ★ 5.0- The God of MusicRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0- Heroine 6Rated ★ 5.0
Screening HumanityRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0- We Got Married Season 2Rated ★ 1.0