Titles you rated
Dark WatersRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0