Series
Ratings
17
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
HERORated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 0.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0