Titles you rated
- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 2.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
- The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
Code Blue Season 3Rated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
- The After-Dinner Mysteries Special〜Kzamatsuri Keibuno Jikennbo〜Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 5.0
Best Friends in LoveRated ★ 4.0