Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0