Movies
Ratings
419 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
 Linda Linda LindaRated ★ 3.5 Linda Linda LindaRated ★ 3.5
 ZodiacRated ★ 2.0 ZodiacRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 EscapeRated ★ 3.0 EscapeRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
 Dream ScenarioRated ★ 3.5 Dream ScenarioRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
 King and the ClownRated ★ 4.0 King and the ClownRated ★ 4.0
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 The BabadookRated ★ 3.0 The BabadookRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
 Smile 2Rated ★ 3.0 Smile 2Rated ★ 3.0
 The PactRated ★ 0.5 The PactRated ★ 0.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 3.0 AnoraRated ★ 3.0
 Triangle of SadnessRated ★ 3.0 Triangle of SadnessRated ★ 3.0
 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0