Movies
Ratings
133
Rocky BalboaRated ★ 4.0
The 13th WarriorRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0