Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0