Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Red TurtleRated ★ 4.0
Blind AlleyRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 4.0