Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Bungo Stray DogsRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5