Movies
Ratings
872
Se7enRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Lost in ParisRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
What the HealthRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5