Titles you rated
TenetRated ★ 4.0- 길 위의 날들Rated ★ 5.0
The Way To SampoRated ★ 4.0
Tokyo TaxiRated ★ 5.0
BiutifulRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 5.0
The Long ExcuseRated ★ 4.0
The EelRated ★ 5.0
April FoolsRated ★ 4.0
Memories of TomorrowRated ★ 5.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 5.0- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 4.0
The Devil's PathRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
NerudaRated ★ 4.0