Movies
Ratings
34
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0