Movies
Ratings
115
Bleak NightRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0