Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 5.0
CureRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5