Series
Ratings
54
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.0