Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0