Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Tiny CreaturesRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Queer EyeRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 3.5
There is no house in SeoulRated ★ 4.0- 건축탐구 집Rated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.5
The Big Flower FightRated ★ 3.5
Blown AwayRated ★ 3.5