Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5