Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0