Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0