Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0