Movies
Ratings
72
The Parent TrapRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 1.5
SecretRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0