Titles you rated
That Day, on the BeachRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 3.0
DelicacyRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Nancy DrewRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5