Series
Ratings
538
Under the SkinRated ★ 4.0
A League of NoblemanRated ★ 4.0
The Best Day of My LifeRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.5
9 BorderRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Meeting YouRated ★ 3.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0
Present, Is PresentRated ★ 3.0
Time and Him are Just RightRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
Go AheadRated ★ 5.0
War of FaithRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5- OrangeRated ★ 4.5