Movies
Ratings
310
The HimalayasRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0