Movies
Ratings
100
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0