Movies
Ratings
217
White ChicksRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 1.0
The TableRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5