Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The HouseRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Crimson PeakRated ★ 1.5