Titles you rated
Blue LockRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.0
DekalogRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0