Movies
Ratings
517
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
When Evil LurksRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
SorumRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 1.5
Red DragonRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0