Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Wife ReturnsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0