Titles you rated
Home AgainRated ★ 3.0
ColoniaRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Private LifeRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Painted SkinRated ★ 3.0