Titles you rated
SwallowRated ★ 5.0
The Subtle Art of Not Giving a F*ckRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Capital in the Twenty First CenturyRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Carl’s DateRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 3.5