Movies
Ratings
357
WhiplashRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
MatterhornRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
EarthRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.0