Titles you rated
TRON: AresRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Prisoners of the SkyRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5