Series
Ratings
15
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 2.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0