Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0