Movies
Ratings
381
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0